Про нас

Про компанію:

Наша компанія – офіційний дистриб’ютор та партнер низки провідних європейських виробників обладнання та технологій в Україні. Ми представляємо інтереси у сфері протипожежної та охоронної безпеки, а також є партнером компаній: DETNOV S.L., BOSCH GmbH, Labor Strauss Group, WAGNER GmbH Worldwide S.L., D+H Mechatronic A.G., Novenco A/S, Sodeca S.L.

      Наша компанія продає не просто обладнання, а комплексні рішення для захисту людських життів, активів та будівель.

      Ми здійснюємо проєктно-технічний супровід продажів, консалтинг та післяпродажну підтримку клієнтів. Фірма «Трансат» – це команда досвідчених та компетентних професіоналів, які надають найвищий рівень якості обслуговування.

      Нас виділяють великий досвід роботи на ринку, високі стандарти якості обслуговування та професіоналізм співробітників перед своїми клієнтами. За багато років роботи «Трансат» зарекомендував себе як надійний, компетентний та ефективний постачальник та партнер.

Про софт:

Наша компанія займається розробкою різноманітного програмного забезпечення з 2019 року, щоб задовольнити потреби замовника та максимально покрити функціонал всіх систем. При наявності інтеграцій в системах є можливість розробити продукт, який може задовольнити безпосередньо безпеку, відеонагляд, сповіщення та протипожежну безпеку.

GuardSAT – це система, яка розроблялась під свої потреби, як аналог альтернативним системам, що не задовольняли нас по функціоналу чи інтеграціям з пристроями, які вже встановлені.